350-МР

Документи » Рішення міської ради » 350-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2007 р № 350-МР
м. Суми

Про внесення доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року № 196-МР „Про реорганізацію Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання та створення на його базі Центру реінтеграції бездомних громадян”

З метою оптимізації мережі та структури закладу для громадян, які не мають постійного місця проживання та керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доповнити рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року № 196-МР „Про реорганізацію Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання та створення на його базі Центру реінтеграції бездомних громадян” пунктом 3, виклавши його в наступній редакції: „3. Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців управління „Єдиний офіс” здійснити перереєстрацію реорганізованого Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання, змінивши назву на Центр реінтеграції бездомних громадян.” 
  2. Пункти 3, 4 вважати пунктами 4, 5. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 14-02-2007


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав