346-МР

Документи » Рішення міської ради » 346-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 346-МР
м. Суми

Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком №1 та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6 зазначеного додатка.
  2. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком № 2 та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 5 зазначеного додатка.
  3. Внести зміни в пункт 25 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1190 - МР “Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки для розміщення виробничої бази по вул. 1-ша Замостянська, 38а ДП „Явір”, а саме: в графу 2 замість слів „ДП „Явір” записати „ТОВ „Явір-Суми” та продовжити термін дії рішення на три місяці з моменту вступу цього рішення в дію.
  4. Вважати такими, що втратили чинність пункти 37, 38, 39 додатку №2 до рішення Сумської міської ради від 21 червня 2006 року № 64 – МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду відповідно Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області під розміщення приміщення управління Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області по вул. Першотравневій, 21; управлінню міністерства внутрішніх справ України в Сумській області під розміщення приміщення управління міністерства внутрішніх справ України в Сумській області по вул. Кірова, 23; службі охорони здоров`я УМВС України в Сумській області під розміщення приміщення служби охорони здоров`я УМВС України в Сумській області по вул. Кірова, 23.
  5. Унести зміни в пункт 2 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року № 213 - МР “Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки під розміщення міні-магазину підприємцю Мазаніку Сергію Володимировичу, а саме: в графу 3 замість „вул. Черепіна, 36/1” записати „вул. Черепіна, 36”.
  6. Унести зміни в пункт 3 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2004 року № 965-МР „Про припинення та перехід права користування та надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки „ТОВ „Автомобільна група „Богдан” під розміщення автосалону з торгівлі автомобілями по вул. Роменській, 90, а саме: в графу 3 замість „14/100 від 0,4045 5 років” записати „13/100 від 0,3422 5 років” у зв’язку з уточненням площі.
  7. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 257 - МР „Про надання в оренду земельної ділянки по вул. Прикордонній приватному підприємству „Світ”, а саме: викласти пункт 1 в такій редакції: „Надати в оренду терміном на 49 років земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного заводу за адресою: м. Суми, вул. Прикордонна площею – 1,8200 га приватному підприємству „Світ” за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради та встановити розмір орендної плати в рік за землю у відсотках до грошової оцінки земельної ділянки – 1,0 (один)”.
  8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку №2 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року №189-МР „Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки по вул. СКД, 25а ВАТ „Сумихімпром” у зв’язку зі зверненням заявника.
  9. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  10. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [79,5 Kb] (cкачувань: 579) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-01-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав