324-МР

Документи » Рішення міської ради » 324-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 324-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 18 квітня 2001 року “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 67 по вул. Черепіна, 82-А”

З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення Сумської міської ради від 18 квітня 2001 року “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 67 по вул. Черепіна, 82-А”, виклавши пункти 4, 5 у такій редакції:

    “4. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
    5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством”.

  2. Пункт 4 рішення Сумської міської ради від 18 квітня 2001 року “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 67 по вул. Черепіна, 82-А” вважати пунктом 6.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-01-2007


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав