31-МР

Документи » Рішення міської ради » 31-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 31-МР
м. Суми

Про програму охорони навколишнього природного середовища м.Суми на 2006 – 2010 роки

З метою сталого розвитку міста, проведення ефективної та цілеспрямованої діяльності по організації і координації заходів щодо охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів, захисту життя та здоров'я населення, в зв'язку із закінченням терміну дії програми охорони навколишнього природного середовища м. Суми на 2002-2005 роки, відповідно до пункту „в” статті 19 Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища”, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму охорони навколишнього природного середовища м. Суми на 2006 – 2010 роки згідно з додатком.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачати в міському бюджеті кошти необхідні для реалізації програми.
  3. Управлінням, відділам міської ради, підприємствам, установам та організаціям міста забезпечити виконання заходів, зазначених у програмі охорони навколишнього природного середовища м. Суми на 2006–2010 роки.
  4. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О., а контроль виконання – на постійні депутатські комісії: планово-бюджетну (Теліженко О.М.) та з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Шилов В.О.).

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [559 Kb] (cкачувань: 1890) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав