1630-МР

Документи » Рішення міської ради » 1630-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1630-МР
м. Суми

Про розроблення подетального плану з техніко-економічним обґрунтуванням, інвестицій розміщення житлових комплексів у структурі м. Суми

З метою подальшої послідовної реалізації генерального плану м.Суми шляхом розроблення містобудівних програм, однією з яких визначаються нові, вільні від забудови ділянки для будівництва житлової забудови у місті, на підставі проектних пропозицій, виконаних згідно рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 22.11.05 № 645 « Про розроблення техніко-економічного обґрунтування розміщення житлових комплексів у структурі м. Суми», яким дозволено товариству з обмеженою відповідальністю « Проектно-будівельна компанія «Укрбудінвест» виступити їх замовником, керуючись пунктом 42 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україн”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «Проектно-будівельна компанія «Укрбудінвест» виступити замовником розроблення подетального плану з техніко-економічним обґрунтуванням інвестицій розміщення житлових комплексів у структурі м.Суми на вільних від забудови ділянках в районах:
  • по проспекту ім. М.Лушпи – вул. Д.Коротченка (на місці тимчасової автомобільної стоянки);
  • по вул. Д.Коротченка- вул. Черепіна (на місці тимчасової автомобільної стоянки);
  • по вул. Роменській (від будинку № 100 до об’їздної дороги на резервованій території Сумської районної ради) ;
  • по пров. Інститутському (між будинками № 16 та № 34);
  • по вул Нижньохолодногірській (на проти будинків №8 та № 10).
 2. Замовникові надати розроблений подетальний план з техніко-економічним обґрунтуванням інвестицій розміщення житлових комплексів у структурі м.Суми на затвердження Сумською міською радою в порядку, встановленому законодавством. 
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 10-03-2006


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав