1505-МР

Документи » Рішення міської ради » 1505-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1505-МР
м. Суми

Про передачу в оренду нежитлових приміщень за результатами проведеного конкурсу

Розглянувши рекомендації постійної комісії з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією, відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати в оренду нежитлові приміщення кафе „Казка” в парку „Казка” по проспекту Шевченка площею 496,0 кв.м товариству з обмеженою відповідальністю „Продсервіс” строком на 11 місяців на умовах, визначених конкурсом, проведеним 16 листопада 2005 року. 
 2. Передати в оренду нежитлові приміщення по вул. Холодногірській, 33/1 площею 29,3 кв.м підприємцю Маркевич Валентині Володимирівні строком на 11 місяців на умовах, визначених конкурсом, проведеним 16 листопада 2005 року. 
 3. Відмовити в задоволенні клопотання щодо передачі в оренду нежитлових приміщень кафе „Казка” в парку „Казка” по проспекту Шевченка:
  • товариству з обмеженою відповідальністю „Агроальянс”;
  • приватному підприємцю Репетуну Олександру Миколайовичу;
  • приватному підприємцю Маркевич Валентині Володимирівні.
 4. Відмовити в задоволенні клопотання щодо передачі в оренду нежитлових приміщень по вул. Холодногірській, 33/1 площею 29,3 приватному підприємцю Меренкову Миколі Івановичу. 
 5. Підприємству та підприємцю, зазначеним в пунктах 1, 2 цього рішення укласти договори оренди нежитлових приміщень з управлінням комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) в місячний термін з моменту отримання витягу із цього рішення. У разі неукладання договору оренди у вищезазначений термін без поважних причин, вважати відповідний пункт цього рішення таким, що втратив чинність.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 18-01-2006


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав