1480-МР

Документи » Рішення міської ради » 1480-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2005 р № 1480-МР
м. Суми

Про внесення пропозицій про надання дозволу на збільшення об’ємів складування твердих побутових відходів на тимчасовому майданчику в районі Аварійного селища (вул. Боженка)

У зв’язку з тим, що на тимчасовому майданчику для складування твердих побутових відходів в районі Аварійного селища (вул. Боженка) вичерпані можливості подальшого складування відходів та з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного і екологічного благополуччя населення, враховуючи пропозиції підприємства ТОВ „Сумикомунтранс”, керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню капітального будівництва Сумської міської ради (Луговий С.С.) вирішити питання проектування та будівництва другої черги майданчика для тимчасового складування твердих побутових відходів на існуючому тимчасовому майданчику в районі Аварійного селища (вул. Боженка). 
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) профінансувати роботи відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації. 
  3. ТОВ „Сумикомунтранс” (Чертков В.М.) забезпечити вивіз твердих побутових відходів та експлуатацію полігону відповідно до технологічних вимог та проектної документації. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 16-01-2006


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав