1055-МР

Документи » Рішення міської ради » 1055-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2005 р № 1055-МР
м. Суми

Про виплату грошової винагороди за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання трудових обов’язків

З метою підвищення стимулюючої ролі оплати праці працівників органів місцевого самоврядування Сумської міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 року № 1563 “Про внесення змін до Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов’язків”, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, керуючись пунктом 5 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Запровадити для посадових осіб органів місцевого самоврядування Сумської міської ради з 1 січня 2005 року виплату грошової винагороди за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання трудових обов’язків. 
  2. Виплату грошової винагороди здійснювати відповідно до “Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов’язків”. 
  3. Враховуючи обмежену фінансову можливість міського бюджету в 2005 році керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради для виплати грошової винагороди здійснити заходи, спрямовані на економію фонду оплати праці. 
  4. Керуючому справами виконавчого комітету разом з керівниками управлінь та відділів вивчити питання оптимізації структури апарату та виконавчих органів міської ради та надати пропозиції міському голові. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності та фінансове управління міської ради (Липова С.А.). 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію міської ради (Афанасьєв Б.В.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 24-02-2005


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав