967-МР

Документи » Рішення міської ради » 967-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2004 р № 967-МР
м. Суми

Про встановлення ставок сплати за оренду нежитлових приміщень по вул. Харківській, 2/1, площею 183,4 кв.м. та розміру відсотку для обчислення орендної плати за оренду земельної ділянки під зазначеними нежитловими приміщеннями

Розглянувши звернення філії – Сумське відділення №48 відкритого акціонерного товариства „Державний ощадний банк України” щодо встановлення ставок сплати за оренду нежитлових приміщень по вул. Харківській, 2/1, площею 183,4 кв.м. та розміру відсотку для обчислення орендної плати за оренду земельної ділянки під зазначеними нежитловими приміщеннями, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити для розрахунку орендної плати за користування нежитловими приміщеннями по вул. Харківській, 2/1, площею 183,4 кв.м ставку за 1 кв.м з урахуванням зональних коефіцієнтів – 1,5 грн. 
  2. Встановити розмір відсотку – до 4 відсотків від грошової оцінки землі, що застосовується для обчислення орендної плати за оренду земельних ділянок під нежитловими приміщеннями, зазначеними у пункті 1 цього рішення. 
  3. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) внести відповідні зміни до договору оренди на нежитлові приміщення, зазначені у пункті 1 цього рішення в установленому чинним законодавством порядку. 

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 4-11-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав