963-МР

Документи » Рішення міської ради » 963-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" жовтня 2004 р № 963-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, згідно з розробленими проектами відведення, згідно з додатком, додаток № 1. 
 2. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком № 2. Розмір спільних часток земельних ділянок визначається співвласниками цих об'єктів пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду. 
 3. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, яким вони надані раніше в користування, а саме:
  3.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком № 3.
  3.2. Для гаражного будівництва, згідно з додатком № 4.
  3.3. Для ведення садівництва, згідно з додатком № 5. 
 4. Унести зміни в пункт 5 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 942 -МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: в графі 2 замість „Дерев’янко Олександра Анатоліївна” записати „Дерев’янко Олександра Антонівна”. 
 5. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку. 
 6. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок, у місячний термін виготовити правовстановлюючі документи на землю. 
 7. Змінити цільове призначення земельної ділянки гр. Кісєльову Олександру Іларіоновичу, що розташована в садівницькому товаристві „Енергетик” із „садівництва” на „будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.
 8. Скасувати пункт 224 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів № 723 від 16.12.93 р. у зв’язку з неотриманням громадянином Фединою Сергієм Миколайовичем державного акту на право власності на земельну ділянку та переходом права власності на будинок до іншого власника.
 9. Скасувати пункт 99 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів № 136 від 17.03.93 р. у зв’язку зі смертю громадянки Черняєвої Ніни Михайлівни і неодержанням державного акту на право власності на земельну ділянку. 
 10. Скасувати пункт 72 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів № 722 від 16.12.93 р. у зв’язку зі смертю громадянина Кліндухова Федора Васильовича і неодержанням державного акту на право власності на земельну ділянку. 
 11. Скасувати пункт 5 та пункт 7 додатку № 12 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів № 70 від 17.02.94 р. в частині передачі у власність земельних ділянок під садівництво громадянам Мішиній Раїсі Василівні та Курунтяєвій Тетяні Іванівні за їх заявами . 
 12. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.). 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Додатки [174 Kb] (cкачувань: 457) або переглянути не завантажуючи



Дата публікації: 4-11-2004




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав