949-МР

Документи » Рішення міської ради » 949-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2004 р № 949-МР
м. Суми

Про встановлення щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям м. Суми

На виконання Указу Президента України від 23.07.2003р. №848 „Про заходи щодо відзначення 60 – ї річниці визволення України від фашистських загарбників та посилення соціального захисту ветеранів”, з метою здійснення щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям м. Суми, керуючись підпунктом 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про порядок встановлення щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям м. Суми, згідно з додатком. 
  2. Встановити з 1 вересня 2004 року щомісячну грошову виплату учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям м. Суми. 
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) в 2004 році виділити кошти з цільового фонду міської ради в сумі 8045 (вісім тисяч сорок п’ять) гривень 80 копійок на щомісячну грошову виплату учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям м. Суми. 
  4. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) при формуванні міського бюджету на 2005 рік передбачити видатки загального фонду на фінансування щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям м. Суми. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Положення про порядок встановлення щомісячної грошової виплати учасникам бойових дій, які захищали та визволяли м. Суми від фашистських загарбників у період Великої Вітчизняної війни, мешканцям м. Суми [28 Kb] (cкачувань: 570) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав