944-МР

Документи » Рішення міської ради » 944-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2004 р № 944-МР
м. Суми

Про продаж земельних ділянок

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб, наданих технічних документацій та експертних висновків, відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продати земельні ділянки юридичним та фізичним особам за цінами, встановленими на підставі експертних оцінок і згідно з умовами продажу (додаток).
  2. Погодити експертні оцінки земельних ділянок та встановити ціну продажу земельних ділянок у розмірі експертної оцінки.
  3. Юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатку до цього рішення, в місячний термін укласти договори купівлі-продажу земельних ділянок та посвідчити їх у нотаріальному порядку.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., а контроль - на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Список юридичних та фізичних осіб, яким продаються земельні ділянки [34 Kb] (cкачувань: 426) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав