902-МР

Документи » Рішення міської ради » 902-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 902-МР
м. Суми

Про визнання нежитлових приміщень об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку з проведенням інвентаризації нежитлових приміщень департаментом комунальної власності Сумської міської ради виявлено, що ряд нежитлових приміщень були побудовані за рахунок державних коштів для забезпечення комунально-побутових та соціально-культурних потреб територіальної громади міста Суми, керуючись частиною 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати нежитлові приміщення об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком. 
  2. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Бевза С.Г.) оформити і видати свідоцтво про право власності на нежитлові приміщення зазначені в додатку до цього рішення, за комунальною власністю територіальної громади міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік нежитлові приміщення, зазначені в додатку до цього рішення, та вирішити подальше їх використання у порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Перелік нежитлових приміщень, що визнаються об’єктами права комунальної власності територіальної громади міста Суми [42.5 Kb] (cкачувань: 488) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав