897-МР

Документи » Рішення міської ради » 897-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 897-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми і передачу безкоштовно на баланс та обслуговування закінчених будівництвом газопроводів у житловому мікрорайоні “Аерофлотський”

Розглянувши звернення державного підприємства “Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості” щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом газопроводів у житловому мікрорайоні “Аерофлотський”, керуючись пунктом 51 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом газопроводів у житловому мікрорайоні “Аерофлотський” згідно з додатком до цього рішення. 
  2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування газопроводи, зазначені у додатку до цього рішення, відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Департаменту комунальної власності міської ради (Архангєліді Г.Г.) взяти на облік газопроводи, зазначені у додатку до цього рішення, і здійснити їх передачу на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова

В.П.Омельченко

 

Перелік закінчених будівництвом газопроводів у житловому мікрорайоні “Аерофлотський" [35.5 Kb] (cкачувань: 410) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав