892-МР

Документи » Рішення міської ради » 892-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

XXIV СКЛИКАННЯ XXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" серпня 2004 р № 892-МР
м. Суми

Про реорганізацію вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №1 та вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №2

У місті Суми функціонує дві вечірні (змінні) загальноосвітні школи ІІ-ІІІ ступеня №1 та №2, метою яких є задоволення потреб громадян у здобутті базової загальної середньої та повної загальної середньої освіти з відривом і без відриву від виробництва. Протягом останніх чотирьох років фактичний контингент учнів в обох школах зменшився на 50 %. Відповідно до зменшення контингенту учнів скорочується кількість класів, що приводить в свою чергу до скорочення чисельності адміністративно - господарських одиниць та педагогічного навантаження учителів. Така ситуація ускладнює утримання двох приміщень, негативно впливає на стан організації навчально - виховної роботи в закладах. У зв’язку з цим виникає необхідність злиття двох закладів в один з метою економії державних коштів на утримання приміщень та створення належних умов для забезпечення повноцінного якісного навчання учнів. З метою упорядкування мережі і контингенту учнів загальноосвітніх шкіл міста, керуючись пунктом 7 статті 36 Закону України „Про освіту”, пунктом 1 статті 9 Закону України „Про загальну середню освіту”, на підставі наказу Міністерства освіти та науки України від 17.02.2004 року № 120 „Про назви, печатки, штампи, вивіски загальноосвітніх навчальних закладів” та статті 106 Цивільного кодексу України, керуючись підпунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.07.2004р. № 457 „Про реорганізацію вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 1 та вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Реорганізувати вечірню (змінну) загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів № 1 за адресою: вул. Кірова, 39 та вечірню (змінну) загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів № 2 за адресою: вул. Привокзальна, 9 шляхом злиття в одну юридичну особу – Сумську вечірню (змінну) школу управління освіти Сумської міської ради за адресою: вул. Привокзальна, 9, присвоївши їй порядковий номер 14.
  2. Управлінню освіти Сумської міської ради (Гоман І.А.) вирішити питання матеріально-технічного, фінансового, методичного та кадрового забезпечення новоствореного загальноосвітнього навчального закладу згідно з чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П., контроль - на постійну комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Авраменко Л.М.).

 

Міський голова

В.П.ОмельченкоДата публікації: 9-09-2004


Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав