Сумських товаровиробників кличуть на Всеукраїнський конкурс

Новини » Події » Сумських товаровиробників кличуть на Всеукраїнський конкурс

Сумських товаровиробників кличуть на Всеукраїнський конкурсПредставити свою продукцію сумські підприємці та підприємства зможуть у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України», який проходить під патронатом Президента України, під керівництвом Уряду України та за сприяння місцевих державних адміністрацій.

Та переш ніж презентувати свою продукцію на всеукраїнському рівні, необхідно взяти участь у конкурсі на регіональному рівні.

Проте, це ще раз доводить, що нагороджені будуть лише найкращі, адже даний конкурс покликаний визначити на конкурсній основі кращі зразки українських виробників, сприяти виготовленню високоякісної та безпечної вітчизняної продукції, насиченню нею ринків України, задоволенню потреб споживачів, поширенню передового досвіду підприємств та організацій, які виготовляють якісну продукцію. Разом із тим «100 кращих товарів Україні» - має велике соціально-економічне значення, як елемент реалізації програм Президента України та Уряду у створенні позитивного іміджу України у Європі та світі.

Повний пакет документів учасника конкурсу можна отримати в ДП «Сумистандартметрологія» (каб. 707, 703) або на сайті - ДП «Сумистандартметрологія».

Заявки на участь у Конкурсі необхідно подати до ДП «Сумистандартметрологія» за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 101 (тел. (0542) 334-462, 33-35-97, факс 33-33-78, 0675407551) до 1 травня 2016 року.


Дата публікації: 31-03-2016
Переглядiв: 721 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав