Суми розірвали партнерські відносини з Російським містом Сєвєродвінськ

Новини » Події » Суми розірвали партнерські відносини з Російським містом Сєвєродвінськ

Суми розірвали партнерські відносини з Російським містом СєвєродвінськВраховуючи військову агресію Російської Федерації проти України, зокрема, анексію Автономної Республіки Крим та окупацію частини території Донецької та Луганської областей, що призвела до тисяч жертв серед українців, вважається що Сєвєродвінськ не є містом-партнером Сум.

Таке рішення прийняли депутати під час сесії Сумської міської ради 30 березня.

Нагадаємо, У 2001 році було укладено безстрокову угоду про партнерські стосунки з м. Сєвєродвінськ, поновлену у 2004 році.

Відносини з м. Бєлгород базувалися на реалізації міжурядової Угоди про співробітництво прикордонних областей України та Російської Федерації, підписаної 27 січня 1995 року. Угода про партнерство/побратимство між Сумами та Бєлгородом так і не була укладена.

У липні 1998 року була підписана Угода про дружбу та співробітництво між містами Суми та Курськ. Угода вже втратила свою легітимність за строком давності.

Додамо, що фактично м. Суми з 2014 року припинило будь-які відносини на офіційному рівні з містами Курськ, Бєлгород та Сєвєродвінськ.


Дата публікації: 31-03-2016
Переглядiв: 717 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав