30-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Я, мешканка м.Суми, вул.Горького, 6/6, мати двох малолітніх дітей 2011 та 2016 років проживаю з чоловіком та батьком пенсіонером (дитина війни) в будинку в якому дах в дуже жахливому стані! якби хто бачив, з кожним роком від товщі снігу вона просідає та тече не тільки у нас ай у сусідів кв.№4 сім'я де студентка, бабушка пенсіонерка (дитина війни) та члени сімї. Намагались хоть якось відремонтувати, марно - потрібна підтримка. Питання: Ми звертались до КП "Сумижитло" ТОВ "Техкомресурс" відповідь - внесена пропозиція включити в план ремонту на 2011 рік потім перенесли на 2012 рік - чекайте. Чекати неможна та нема й сил, дах ції зими невитримає навантаження снігу. Що робити? Куди звертатись?

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Мирославо Анатоліївно!

Дякую вам за зверненню до онлайн-приймальні. Гадаю, що великого снігу, цьогоріч, принаймні до осені, не буде. Хвилюватися не слід. Стосовно обслуговуючої ваш будинок організації, то з 01.11.2015 це ТОВ "КК"ДомКом Суми", адреса: вул. Петропавлівська, 86, тел. 650750. Враховуючи те, що ви мати двох малолітніх дітей, та економлячи ваш час, я, щойно, підписав  доручення на вищевказану обслуговуючу організацію,  департамент  інфраструктури міста,  задля проведення обстеження даху та виділення коштів на сесії міської ради, згідно з порядком. Те, що ви звертались в 2011, 2012 роках - я не коментую... Сьогодення  є точкою опори майбутнього.

Наразі Сумська міська влада  працює над покращенням життя жителів  міста Суми, піклується проблемними питаннями, вирішує їх , в межах повноважень, передбачених  Статутом територіальної громади міста Суми , який є місцевим нормативно-правовим актом, та встановлює в межах Конституції і законів України права, свободи і обов’язки жителів міста Суми, повноваження територіальної громади міста, механізми здійснення місцевого самоврядування, регулює відносини між територіальною громадою міста та міською владою, визначає організаційні, матеріальні і фінансові основи місцевого самоврядування на території міста, а також регулює інші питання, віднесені чинним законодавством України до компетенції місцевого самоврядування. Будь ласка.
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав