30-03-2016. Запитання міському голові

Приймальня » Онлайн-приймальня » запитання

Доброго дня Вам, Олександре Миколайовичу!

Продовжуються мої пригоди. Я все ще намагаюсь досягти якихось дій від КП "Сумижилкомсервіс" та міліції щодо відсутності опалення по стояку в будинку за адресою п-кт. Курський, 135 з 7.03.2016 через порив радіатора опалення в квартирі №164.

В суботу 26.03.2016 я подала заяву до Курського відділення міліції за вх.№ 10083 від 26.03.16
Але в міліціії всі, до кого я зверталась, в один голос говорять, що даному випадку міліція ініціювати проникнення до квартири № 164 не може і не має законного права так як даний випадок не підпадає під визначення "адміністративні правовідносини".

Сьогодні зранку я спілкувалась з зам. начальника Курського відділення міліції. Він мені відповів те саме. А також вказав, що ініціювати проникнення до квартири в даному випадку може тільки КП "Сумижилкомсервіс" і ніхто інший. Алгоритм дій повинен бути таким:

1. КП "Сумжилкомсервіс" надсилає до міліції (поліції) листа з викладенням суті питання та проханням надати одного або декількох співробітників міліції (поліції) на вказану дату та адресу для запезпечення правопорядку.

2. Співробітник КП "Сумижлкомсервіс", слюсар, співробітник правоохоронних органів в присутності двох свідків відчиняють квартиру.

3. Оформляються документально всі дії ( акт, протокол та ін.)

4. Проводяться необхідні ремонтні роботи.

5. Після проведення ремонтних робіт квартира опечатується.

Ось такі справи. Поки ж ніхто нічого не робить. Я ходила кілька днів тому по квартирах по стояку. Там живуть вагітні жінки, маленькі діти, люди похилого віку. Люди говорять, що звертаються, скаржаться а досягнути якихось дій, щоб у квартирах стало тепло, не можуть. Замкнене коло якесь виходить.

Відповідь міського голови:

Доброго дня, Оксано Михайлівно! Ситуація найближчим часом буде вирішена позитино. Мені вже "терпець увірвався" повторно таке читати.  КП "Сумижилкомсервіс" СМР зробе все, від них залежне, задля вирішення цього проблемного питання.
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав