Інформаційний портал Сумської міської ради - «smr.gov.ua»

Новини » Події » Інформаційний портал Сумської міської ради - «smr.gov.ua»

Інформаційний портал Сумської міської ради - «smr.gov.ua»Інформаційний портал Сумської міської ради - «smr.gov.ua»

Муніципальний інформаційний функціонує, але не оновлюється

Сумська міська рада оновила своє веб-представництво. У всесвітній мережі про діяльність міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, структурних підрозділів можна буде дізнатися на Інформаційному порталі Сумської міської ради за адресою «smr.gov.ua».

З 28 березня 2016 року цей веб-портал оновлюватися не буде, усі новини, документи та повідомлення розміщуватимуться на новій версії. Інформаційний портал перебуває у стадії наповнення. Наразі доступні новини та документи за 2016 рік, а також частково інформація з інших розділів.(Для користувачів пояснення у меню «Увага! Тестовий режим сайту»)

Загалом буде перенесено дані, починаючи з 2014 року. Решта залишиться доступною на Муніципальному інформаційному порталі.

Щоби скористатися низкою онлайн-сервісів та послуг, які надаватимуться на новому сайті, користувачам необхідно заново пройти процедуру реєстрації.

Інформаційний портал Сумської міської ради має низку переваг та додаткових можливостей у порівняні з попереднім. Сайт розроблено на безпечній та захищеній платформі, оптимізовано його структуру та осучаснено дизайн, адаптовано під перегляд у мобільних браузерах, розширено можливість використання онлайн-сервісів для користувачів та багато іншого.


Дата публікації: 25-03-2016
Переглядiв: 3410 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав