Сумська міська рада перейняла реєстраційні функції Мін'юсту

Новини » Міське господарство » Сумська міська рада перейняла реєстраційні функції Мін'юсту

Сумська міська рада перейняла реєстраційні функції Мін'юсту

У зв'язку з децентралізацією владних повноважень, реєстраційні функції в окремих регіонах передано від підрозділів Міністерства юстиції України органам місцевого самоврядування.

Про це повідомляє офіційний сайт управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми».

Відповідно до змін в законодавстві, передбачено поступову передачу місцевим органам влади, органам місцевого самоврядування повноважень у сферах державної реєстрації. Відтак, у міру їхньої готовності здійснювати зазначені повноваження. Сумська міська рада – одна з перших в Україні повідомила про інституційну готовність здійснювати повноваження у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Уряд прийняв рішення припинити надання адмінпослуг Сумським міським управлінням юстиції Сумської області з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних та фізичних осіб-підприємців. Розпорядження «Про припинення надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців деякими органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції» (№ 124-р) Кабінет Міністрів України видав 24 лютого 2016 року.


Дата публікації: 15-03-2016
Переглядiв: 498 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав