До уваги учасників антитерористичної операції!

Городянину » Інформаційні матеріали » Інформаційні матеріали з питань соцзахисту

Шановні учасники антитерористичної операції!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200, якою затверджено Порядок використання коштів на забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням, управління соціального захисту населення Сумської міської ради забезпечує військовослужбовців, постраждалих учасників антитерористичної операції, безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів.

Відповідно до цього Порядку путівки надаються за медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру їх надходження:

  • учасникам бойових дій - щороку строком на 18 - 21 день;
  • інвалідам війни - позачергово щороку строком на 18 - 21 день;
  • інвалідам із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - відповідно до медичних рекомендацій, з них:
  • I та II груп - до санаторіїв спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;
  • III групи - до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18 - 21 день.

Щоб отримати путівки учасники АТО повинні перебувати на обліку в управлінні соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання. Для постановки на облік особа чи його законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Путівками без лікування забезпечуються громадяни, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), яким за висновком лікувально-профілактичного закладу необхідна постійна стороння допомога. Громадянам, які супроводжують інвалідів I та II груп до санаторіїв спінального профілю, путівки не видаються, а лише оплачується проїзд (двічі до санаторію і двічі в зворотному напрямку) у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) згідно з поданими проїзними квитками. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.

Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, каб. 124. Контактні телефони 60-45-52,79-02-05.


Дата публікації: 16-02-2016Пошук по сайту


Панель користувача

Логін:
Пароль:
Нагадати    Реєстрація
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав