У Сумах розпочато капітальні ремонти житлових будинків

Новини » Події » У Сумах розпочато капітальні ремонти житлових будинків

У Сумах розпочато капітальні ремонти житлових будинків8 лютого під час щопонеділкової апаратної наради при міському голові зосередили увагу на проведенні капітальних ремонтів дахів, мереж, бойлерів та ліфтів житлових будинків обласного центру.

Про стан їх проведення доповів директор Департаменту інфраструктури міста Григорій ЯРЕМЕНКО.

За його інформацією, на минулому тижні ремонтували ліфти, розпочато капітальні ремонти бойлерів та мереж. Також триває розробка проектно-кошторисної документації для здійснення ремонту покрівель.

Нині тривають капітальні ремонти близько по 20 об’єктам. Серед них: бойлери, мережі та близько 10 ліфтів. Також активно проводиться робота з розробки проектно-кошторисної документації по іншим об’єктам, які поки готуються до ремонту.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО доручив пришвидшити роботу з розробки необхідної документації аби якнайшвидше заходити з ремонтами у будинки сумчан.

Заступник міського голови Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ дав завдання оприлюднити на сайті Сумської міської ради титульні списки тих будинків, де капітальні ремонти за всіма вищезазначеними пунктами будуть проведені в першу чергу.


Дата публікації: 8-02-2016
Переглядiв: 837 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав