За внесок у розбудову держави

Новини » Події » За внесок у розбудову держави

За внесок у розбудову державиПрезидент України підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України». Приємно, що серед нагороджених є і сумчани.

Кавалером ордену «За заслуги» ІІІ ступеня став Сергій ГУЗЄВ, багаторазовий чемпіон світу та Європи з панкратіону, вихованець УАБС. 

До когорти «Заслужених донорів України» відтепер додано і нашого земляка. Володимир БУТ, донор з Сум, удостоєний цього почесного звання.

Крім нього, державну відзнаку отримав і Віктор КУЛАК. Токареві одного з цехів акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» присвоєне звання «Заслужений машинобудівник України».

Цих високих державних відзнак наші городяни удостоєні за «значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю», - зазначається в Указі Глави Держави, оприлюдненому на його офіційному інтернет-представництві.


Дата публікації: 25-01-2016
Переглядiв: 132 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав