Олександр Лисенко: Всі дванадцять нових тролейбусів Сум вийдуть на лінії до кінця року. ВІДЕО

Новини » Міське господарство » Олександр Лисенко: Всі дванадцять нових тролейбусів Сум вийдуть на лінії до кінця року. ВІДЕО

Олександр Лисенко: Всі дванадцять нових тролейбусів Сум вийдуть на лінії до кінця року. ВІДЕОЦьогоріч коштом міського бюджету обласний центр закупив дванадцять нових тролейбусів від автомобільної компанії «Богдан Моторс».

25 грудня міський голова побував на підприємстві «Електроавтотранс», куди доправили останню в цьому році партію комунального транспорту.

«Суми в України знають як місто тролейбусів. Мої колеги – міські голови інших міст України – кажуть, що наш обласний центр забрав цьогоріч всі тролейбуси. Ми не зупиняємось на досягнутому і в наступному році парк комунального транспорту буде лише поповнюватися», – сказав Олександр ЛИСЕНКО.Олександр Лисенко: Всі дванадцять нових тролейбусів Сум вийдуть на лінії до кінця року. ВІДЕО

З цієї нагоди Сумська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області (№116) подарувала п’ять нових вогнегасників, якими облаштують тролейбуси. Вартість одного з таких – 300 грн.

Олександр Лисенко: Всі дванадцять нових тролейбусів Сум вийдуть на лінії до кінця року. ВІДЕОНачальник колонії Владислав НІКОЛЕНКО говорить, що установа готова забезпечити всі нові тролейбуси такими засобами безпеки, головне, щоб вони ніколи не знадобилися, але у разі надзвичайної ситуації – завжди були під рукою.

За словами директора КП «Електроавтотранс» Олександра ПЕРЧАКОВА, загалом цьогоріч на придбання поповнення парку комунального транспорту з міської скарбниці спрямували 41,64 млн. грн. Нові тролейбуси вийдуть на лінії вже до 31 грудня 2015 року, тому сумчани зможуть оцінити переваги новачків.

Наступного року у кошторисі обласного центру передбачені кошти на закупівлю 9 тролейбусів та 7 автобусів.


Дата публікації: 25-12-2015
Переглядiв: 1102 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав