Сумчан запрошують на семінар щодо прозорих державних закупівель

Новини » Події » Сумчан запрошують на семінар щодо прозорих державних закупівель

Сумчан запрошують на семінар щодо прозорих державних закупівель24 грудня громадська організація «Спільний дім» запрошує на безкоштовний семінар «Система електронних державних закупівель PROZORRO».

Очікують, перш за все, на розпорядників бюджетних коштів, депутатів, представників бізнесу та підприємців, оскільки саме від них залежить ефективність розподілу та витрачання публічних коштів.

Відповідно до Стратегії сталого розвитку «Україна - 2020», затвердженої Президентом України Петром ПОРОШЕНКОМ, пріоритетом в управлінні публічними фінансами має бути підвищення прозорості, а корупційну складову під час здійснення державних закупівель необхідно ліквідувати. Окрім цього, «Програмою діяльності Кабінету Міністрів України» передбачено завершення реформи державних закупівель та розробка і сприяння в ухваленні ЗУ «Про електронні державні закупівлі» і впровадження їх з 2016 року.

Про реформу державних закупівель в Україні, систему електронних державних закупівель ProZorro, публічний моніторинг Qlik як сучасний інструмент контролю та аналізу, електронні торгівельні майданчики говоритимуть Юрій БУГАЙ (МЕРТ), Віктор НЕСТУЛЯ (Transparency International Україна) та представники електронних майданчиків. Також під час фінальної дискусії буде проведено сесію запитань-відповідей.

Захід відбудеться о 12.00 в малій сесійній залі Будинку рад (майдан Незалежності, 2).


Дата публікації: 23-12-2015
Переглядiв: 517 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав