Олександр Лисенко з народними депутатами України вирішували транспорті питання. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події » Олександр Лисенко з народними депутатами України вирішували транспорті питання. ДОДАНО ВІДЕО

Олександр Лисенко з народними депутатами України вирішували транспорті питання. ДОДАНО ВІДЕО21 грудня відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, ініційоване народними депутатами України від Сумщини.

Протягом п’яти годин розглядали питання залізничного сполучення Сум з містами на Півдні та Заході України, стану, проблем та перспектив розвитку дорожнього господарства, завершення проектних робіт обходу обласного центру, а також щодо міського електротранспорту.

Як повідомив міський голова Олександр ЛИСЕНКО нині у КП «Електроавтотранс» налічується 72 тролейбуси та 17 автобусів, що забезпечують пасажирські перевезення за 13 тролейбусними та 3 автобусними маршрутами. Більшість рухомого складу – тролейбуси застарілої марки «ЗІУ» 1987-1994 років випуску.

Згідно з Державною цільовою програмою розвитку міського електротранспорту на період до 2017 року передбачено оновлення парку тролейбусів у кількості 45 одиниць (по 9 одиниць щороку).

«Сума коштів з державного бюджету, передбачених Програмою на ці цілі – 27 млн. грн., але по факту Суми отримали лише 0,9 млн. грн. аж у 2007 році», – підкреслив очільник обласного центру.Олександр Лисенко з народними депутатами України вирішували транспорті питання. ДОДАНО ВІДЕО

Заступник Міністра інфраструктури України Микола СНІТКО переконаний, що дію державної Програми необхідно продовжити. Сумську область в цій програмі бачать, зокрема на рівні 7,3 млн. грн.

Міський голова, також звернув увагу на реформуванні системи пільг на транспортні послуги шляхом переходу на адресну грошову допомогу.

Обговорювали питання і будівництва шляху в обхід м. Суми. Орієнтовна вартість будівництва шляхопроводу, двох мостів та естакади – 800 млн. грн. Нині укладений договір на виготовлення проектної документації вартість якої складає 4,4 млн. грн., але виконано робіт лише на 1,1 млн. грн.

Міська та обласна влада наполягала на відновленні залізничного сполучення міста з Південними та Західними обласними центрами України, а також вирішенні проблеми авіаційного сполучення Сумської області.

Олександр Лисенко з народними депутатами України вирішували транспорті питання. ДОДАНО ВІДЕОЗа підсумками виїзного засідання було прийнято Резолюцію, яку зачитав голова Комітету Ярослав ДУБНЕВИЧ.

У відповідності з нею Комітет рекомендує Міністерству інфраструктури України, Державній адміністрації залізничного транспорту України вжити заходів щодо відновлення залізничного сполучення від Сум до обласних центрів Західної та Південної України.

Також Комітет рекомендує Кабінету Міністрів України прискорити розроблення та внесення до Верховної Ради України законопроекту щодо запровадження адресної грошової допомоги населенню замість існуючих на сьогодні пільг на проїзд.

Крім того, столичні посадовці просять Уряд забезпечити фінансування Державної програми у розділі оновлення рухомого складу КП «Електроатотранс» в сумі 80 млн. грн.


Дата публікації: 22-12-2015
Переглядiв: 669 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав