Громадські слухання щодо проекту міського бюджету на 2016 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2016 рік

Городянину » Громадські обговорення

ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ТА ЗАУВАЖЕНЬ ДО ПРОЕКТУ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ТА ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА У ФОРМАТІ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ПРИПИНЕНО 12 ГРУДНЯ

Громадські слухання щодо проекту міського бюджету на 2016 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2016 рік відбудуться 19 грудня 2016 року.

Початок - 10:00.

Місце проведення - мала сесійна зала Будинку рад (пл. Незалежності, 2).

Під час слухань будуть представлені проекти міського бюджету на 2016 р. та Програми економічного і соціального розвитку м.Суми на 2016 рік.

Громадські слухання відбудуться спільно із засіданням виконавчого комітету Сумської міської ради.

З метою організації та проведення громадських слухань розпорядженням міського голови від 25.11.2015 р. створено дорадчий комітет.

Нагадаємо, що з 26 листопада розпочалися електронні консультації з громадськістю щодо міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста. Сумчани можуть подати свої пропозиції та зауваження до 11 грудня на електронну пошту:

Узагальнені висновки та пропозиції за результатами проведення громадських слухань будуть надані для розгляду їх Сумською міською радою.

Ознайомитися з проектами можна за цим посиланням - http://www.sumy.ua/index.php?newsid=46171 (у вкладці "Оприлюднено 25 листопада").


Дата публікації: 9-12-2015
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав