Новий рахунок за газ: як правильно розуміти й заповнювати

Новини » Міське господарство » Новий рахунок за газ: як правильно розуміти й заповнювати

Новий рахунок за газ: як правильно розуміти й заповнюватиУ грудні із розрахунком за листопад споживачі природного газу Сум отримають нові рахунки за газ. Сумчанам варто звернути увагу на три основні моменти, повідомляє прес-служба ПАТ «Сумигаз».

Обсяг спожитого споживачем природного газу та розмір плати за нього розраховується кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця). Платити за послуги з газопостачання також необхідно щомісяця.

Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу споживачу необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх до ПАТ «Сумигаз» впродовж наступних 5 днів.

Зробити це можна за допомогою безкоштовного веб-сервісу «Особистий кабінет» на сайті 104.ua або через Контакт-центр для споживачів газу за телефонами: (0542) 70-30-04, 76-73-04.

У випадку відсутності фактичних показань лічильника обсяги спожитого природного газу розраховує підприємство.

Тож, якщо Ви отримали рахунок, в якому вказані розрахункові, а не фактичні обсяги спожитого Вами природного газу, це означає, що газорозподільне підприємство не отримало фактичні показання Вашого лічильника. В такому разі просимо Вас не турбуватися і діяти наступним чином:

1. Вказати у відривному талоні рахунку показання свого лічильника і дату їх зняття.

2. У будь-який зручний для Вас спосіб здійснити оплату згідно з вказаною у рахунку «сумою до сплати».

3. Не забути наступного місяця вчасно передати фактичні показання свого лічильника! Це дозволить Вам сплачувати лише за спожитий обсяг газу.

Вказані у відривному талоні рахунку фактичні показання лічильника потрапляють в автоматизовану програму обліку. Виходячи із фактичних показань лічильника автоматично проводиться перерахунок споживання та заборгованості. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку у наступному місяці.

До 15 числа місяця – споживач має отримати рахунок для оплати за газ та до 25 числа здійснити оплату.

Якщо Ви не отримали рахунку від газопостачального підприємства до 15 числа наступного місяця, то діяти потрібно наступним чином. Можна самостійно зняти показання лічильника, розрахувати обсяг і вартість спожитого природного газу і сплатити за нього в будь-який зручний спосіб не пізніше 25 числа наступного місяця.

Дисциплінованість при повідомленні фактичних показань лічильника та своєчасна оплата буде вашою персональною гарантією економії часу, коректного обліку спожитого вами природного газу та суттєво зменшить кількість конфліктних ситуацій.

Нова квитанція на сплату за газ у деталях [393.89 Kb] (cкачувань: 1129) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 7-12-2015
Переглядiв: 2174 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав