Нова версія сайту міської ради в стадії розробки

Новини » Міська влада » Нова версія сайту міської ради в стадії розробки

Нова версія сайту міської ради в стадії розробкиМуніципальний інформаційний портал повідомляє, що нова версія офіційного сайту Сумської міської ради перебуває в стадії розробки. Про незручності у користуванні діючим веб-ресурсом неодноразово зазначалось на різних рівнях і посадовцями, і журналістами, і громадськістю. Більше того, сайт періодично виходив з ладу.

Питання його попередньої розробки (за основу тоді було взято російську систему управління контентом DLE), зберігання та відновлення роботи потребувало кардинального вирішення у відповідності з чинним законодавством щодо функціонування офіційних сайтів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, дотримання вимог інформаційної безпеки.

До того ж, як і будь-який ресурс, в даному випадку – програмно-інформаційний продукт, сайт має перебувати на балансі міської ради – це питання також потребує негайного вирішення.

Не зважаючи на гостру потребу у розробці оновленого веб-представництва міської ради у всесвітній мережі, фінансове питання тривалий час не вирішувалося. Тож як тільки кошти були виділені, почалася співпраця з програмістами. Технічним завданням було передбачено всі вимоги, яким має відповідати новий сайт. На сьогодні відпрацьовано перші два етапи підготовки інформаційного ресурсу.

Етап інформаційного наповнення триває. Після його закінчення певний час функціонуватимуть обидві версії сайту, технічний супровід розробники надаватимуть впродовж місяця після запуску тестової версії.


Дата публікації: 3-12-2015
Переглядiв: 733 | Коментарів: 3  


Рекомендуємо до перегляду:

Мінаєв Геннадій Михайлович написав:

Це мій аватар
Приберіть Касперского з усіх комп’ютерів СМР. Це також російська платформа антивірусного захисту!

Приберіть також 1С в бухгалтерії. Це російська платформа бухгалтерського обліку.


Дата публікації: 3 грудня 2015 21:18
| | |

Кондратенко Роман написав:

Це мій аватар
Интересно, а что могут предложить взамен? Старый хоть информационную функцию выполнял. Столько денег было в него угрохано/списано в совё время! Теперь всё по новой recourse Опять кто-то слепит говносайт - ни себе ни людям пользы не будет. Новый домен, новый имидж, презентация, конференция, фуршет и через неделю все о нём забудут. Местные "СМИ" традиционно будут рерайтить контент новостей и выдавать их за свои. Когда о сервисах для людей начнут думать? Когда на сайте появятся нормальные коммуникации, личные кабинеты и он-лайн приёмные наших депутатов, к которым после выборов достучаться, как до небес? Когда вообще хоть что-то сдвинется с мёртвой точки в сфере IT коммуникаций на Сумщине? Грустно...


Дата публікації: 3 грудня 2015 21:56
| | |

Мінаєв Геннадій Михайлович написав:

Це мій аватар
> Столько денег было в него угрохано/списано в совё время!
***
Отвечаю. На ВСЕ работы по созданию ныне работающей версии сайта СМР было потрачено 40 тыс. грн., т.е. 5 тысяч долларов США по тому курсу.


Дата публікації: 3 грудня 2015 22:13
| | |

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав