Нові терміни прийому показників лічильників ПАТ «Сумигаз»

Новини » Міське господарство » Нові терміни прийому показників лічильників ПАТ «Сумигаз»

Нові терміни прийому показників лічильників ПАТ «Сумигаз»Відтепер показання лічильника за попередній місяць приймаються до 5 числа наступного місяця. Для налагодження комунікацій з клієнтами та спрощення подачі показань лічильника у ПАТ «Сумигаз» застосовують нові канали зв’язку, такі як Особистий кабінет на сайті, Контакт-центр, е-мейл. Про це повідомляють у прес-службі підприємства.

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно, станом на 1 число місяця. Якщо показання лічильника зняті або передані, наприклад, 20 числа, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює прогнозований обсяг споживання до кінця місяця. Саме тому фактичне використання палива може бути більше або менше розрахункового.

З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків споживач природного газу повинен зафіксувати показання лічильника газу на кінець місяця (30 або 31 числа) та передати їх до 5 числа наступного місяця. Це можна зробити будь-яким зручним способом:

1. Через сервіс Особистий кабінет на сайті газового господарства за адресою 104.ua. Саме цей сервіс є найбільш універсальним та зручним.

Реєстрація в Особистому кабінеті займає всього декілька хвилин. Клієнту необхідно знати номер особового рахунку та останню суму оплати за послуги газопостачання.

2. Зателефонувавши до Контакт-центру для споживачів природного газу за номерами (0542) 70-30-04, 76-73-04.

3. За допомогою електронної пошти: contact@sm.104.ua

Показання лічильника, які відправлені споживачем з Особистого кабінету, вносяться на особовий рахунок в той же день. Обробка даних, переданих через контакт-центри, займає більше часу.

Нині найбільш зручним способом передачі показань лічильника є Особистий кабінет. У той же день споживач самостійно може переконатись, що фактичний обсяг спожитого природного газу зараховано на особовий рахунок.

Показання приладів обліку від споживачів прийматимуться ПАТ «Сумигаз» до 5 числа місяця, наступного за звітним. Однак, у зв’язку з тим, що дані лічильників газу, передані через контакт-центри оброблюються кілька днів, газорозподільні підприємства радять сповіщати про фактичні обсяги споживання раніше.

Враховуючи, що сервісом «Особистий кабінет», що працює у тестовому режимі, та послугами Контакт-центру користуються споживачі усієї України, через значне технічне навантаження можливі збої у їх роботі, тож просимо сумчан з порозумінням поставитися до таких ситуацій.


Дата публікації: 1-12-2015
Переглядiв: 3535 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав