Загадки Сумщини відкривають сумські родини

Новини » Культура » Загадки Сумщини відкривають сумські родини

Загадки Сумщини відкривають сумські родиниКазкові таємниці нашого краю потроху відкриваються: родинний краєзнавчий марафон «Загадкова і невідома Сумщина» стартував минулого тижня. «Першопрохідцями» відправилися у мандри загадковими стежками рідного краю, як і годиться, представники Сумського клубу мандрівників.

Більше години нон-стоп у доброзичливих інтелектуальних баталіях змагались майже півсотні сумчан.

Краєзнавча гра об'єднала три покоління: найстаршому учаснику гри - за 70, наймолодшим - 12.

Присутні із захопленням шукали відповіді на запитання лото, змагалися у повноті та оперативності відповідей, підтримували один одного.

Отримавши щирі слова подяки, організатори продовжують заохочувати сумчан до корисного та цікавого родинного дозвілля.

Наступна гра відбудеться у вівторок 1 грудня о 17.30 у Агенція промоції «Суми». Тож запрошуються команди-родини: дорослі з дітьми!

Нагадаємо, що поява родинної гри «Загадкова та невідома Сумщина» - перший етап Проекту соціальної дії «Сумщина: загадкова та невідома»: краєзнавчий марафон», який реалізується СММГО «Фундація регіональних ініціатив» в рамках програми «Active Citizens» за підтримки Британської Ради. Родинна гра створена разом з партнером проекту «ЦРТСМ «Триторія».

Це унікальний інформаційний краєзнавчий матеріал, який розширить можливості дітей у опануванні знань, родин – у налагодженні ефективного виховання; сумської громади – спроможності для конструктивної взаємодії.

Краєзнавство є дійовим засобом патріотичного виховання, а ігрова діяльність – можливістю створити умови для взаємодії різних груп. Символи нашого краю, як складової великої країни, ілюструватимуть принцип єдності у різноманітті, а сам формат настільної гри в добу панування цифрових технологій дає можливість не лише відчути живі емоції спілкування, але й у доступній формі отримати чимало нової інформації та розвивати навички суспільної взаємодії.

Гра-лото допоможе більше дізнатися про видатних людей та краєзнавчі об’єкти Сумської області та Сум, розвинути мовленнєві навички, інтелект, увагу, логічне мислення, зорове сприйняття і фотографічну пам’ять.

Контексти гри:

  • дидактичний: пізнаємо, передаємо знання про «перлини Сумщини» (історичні, архітектурні, духовні, мистецькі, природні);
  • етно-ментальний: ідентифікуємо себе і родину як складову єдиної громади Сумської області й України;
  • психолого-етичний: формуємо цінностні критерії для збереження і популяризації краси культурно-мистецького надбання Сумщини, яке формувалося протягом багатьох століть;
  • комунікаційний: потреба у змістовному спілкуванню між старшим і молодшим поколінням, родичами, сусідами, земляками, які є складовою місцевої громади. В змісті гри представлені об’єкти і персоналії з усіх районів Сумської області.

Джерельну базу для створення краєзнавчої родинної гри склали історичні, архітектурні, духовні, мистецькі, природні, економічні об’єкти міста та області, які є національним надбанням українського народу.

Сумщина і Суми пишаються своїми земляками: державними діячами, військовими, митцями, вченими, науковцями, спортсменами. Вони уособлюють «перлини нашого краю», і про них «говорять» зображеннями, запитаннями і коментарями в грі.

Зіграти в краєзнавчу гру можна буде на розважальних майданчиках, у мистецьких, освітніх установах Сум.

Домовитися про участь можна за тел. 066 424 47 68 (керівник проекту Наталія ЛЕБЕДЬ)

Загадки Сумщини відкривають сумські родиниЗагадки Сумщини відкривають сумські родиниЗагадки Сумщини відкривають сумські родиниЗагадки Сумщини відкривають сумські родини


Дата публікації: 1-12-2015
Переглядiв: 1073 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав