У Сумах попрощалися з Костянтином Береговим

Новини » Події » У Сумах попрощалися з Костянтином Береговим

22 листопада сумчани провели в останню путь героя-земляка, який загинув під час виконання службового обов`язку на Сході України.

Прощання з бійцем АТО відбулося у Свято-Воскресенському соборі.

Цього дня віддати шану загиблому військовослужбовцю прийшли близькі, знайомі, представники міської влади, товариші з військової служби і бойові побратими Костянтина БЕРЕГОВОГО. Серед присутніх, котрі висловили співчуття родині загиблого, був і міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

53-річного Костянтина Берегового призвали на строкову військову службу 12 листопада 1980 року. Після її закінчення він залишився служити за контрактом до 26 квітня 1995 року. 30 січня цього року був призваний міським військовим комісаріатом під час мобілізації на особливий період до військової частини В 0339. У подальшому проходив військову службу в зоні проведення антитерористичної операції у 81-й аеромобільній бригаді. Загинув 19 листопада. У нього залишився 25-річний син, дружина та батьки.

Поховали загиблого на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища міста.

Вічна Слава Герою!

У Сумах попрощалися з Костянтином БереговимУ Сумах попрощалися з Костянтином БереговимУ Сумах попрощалися з Костянтином БереговимУ Сумах попрощалися з Костянтином БереговимУ Сумах попрощалися з Костянтином БереговимУ Сумах попрощалися з Костянтином БереговимУ Сумах попрощалися з Костянтином БереговимУ Сумах попрощалися з Костянтином Береговим


Дата публікації: 22-11-2015
Переглядiв: 1727 | Коментарів: 1  


Рекомендуємо до перегляду:

Семененко Лариса Віталіївна написав:

Це мій аватар
Від імені рідних та близьких загиблого воїна Костянтина Берегового висловлюємо щиру вдячність міський адміністрації та особисто меру нашого міста Олександру Лисенку за бездоганну організацію прощавальної церемонії і за таку необхідну підтримку в цю трагічну годину.


Дата публікації: 22 листопада 2015 18:17
| | |

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав