Олександр Лисенко: У Сумах вперше за роки незалежності держави відкрито дитячий садочок. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події » Олександр Лисенко: У Сумах вперше за роки незалежності держави відкрито дитячий садочок. ДОДАНО ВІДЕО

Олександр Лисенко: У Сумах вперше за роки незалежності держави відкрито дитячий садочок. ДОДАНО ВІДЕО12 листопада по вул. Серпнева, 1 відкрито новий дошкільний навчальний заклад №38 «Яблунька».

За словами міського голови, в обласному центрі за роки незалежності не було відкрито жодного дошкільного навчального закладу, а ті, які вже були збудовані – передавалися у приватні руки або просто розкрадалися.

«Ми реальними справами доводимо, що міська влада першочергово приділяє увагу дітям. Дорослі завжди віддають найкраще дітям, тож нехай в цьому сонячному садочку зростають справжні громадяни своєї країни. Щиро дякую всім, хто долучився до створення новобудови», – сказав Олександр Лисенко під час урочистого відкриття дитячого садочка.

Начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО підкреслює, що в районі Хіммістечка вже давно бракувало місць у дошкільних навчальних, тому доводилося тимчасово перерозподіляти дітей до дитячих садочків Роменського мікрорайону чи центральної частини міста, що додавало чимало незручностей батькам. Нині цю проблему частково вирішено, а батьки вже чекають на будівництво другої черги.

За словами начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія ШИЛОВА реконструкцію першої черги дитячого садочку розпочали в минулому році, на що з міського бюджету було виділено близько 4 млн. грн. В наступному році планується зведення другої черги дошкільного навчального закладу. Нині проводиться тендер на її будівництво.

Віталій Шилов запевняє, будівництво другої черги жодним чином не буде заважати дітям у вже збудованому дошкільному навчальному закладі.

«З весни підрядник розпочне займатися фундаментом, тобто важкої техніки на об’єкті не буде. В літній період, трьох місяців вистачить на зведення стін та даху і вже до осені залишаться внутрішньо-оздоблювальні роботи, які також не будуть заважати малечі», – додає він.

Під час урочистого відкриття голова правління ПАТ «Сумбуд» Олександр БРИТОВ вручив символічний ключ завідуючій садочку №38 Наталії МАТЮХІНІЙ. Олександр Лисенко та керівник закладу висадили на подвір’ї яблуньку, яка за давнім українським повір’ям притягує добробут, є втіленням мудрості, любові та щедрості. Перед тим, як оглянути новобудову, відбулася церемонія її освячення.

За словами Наталії Матюхіної, дитячий садочок може прийняти близько 100 малят. В ньому є все необхідне від меблів до іграшок, тому батькам не доведеться здійснювати благодійні внески на покращення матеріально-технічної бази.

Заступник міського голови Степан ПАК повідомив, що дошкільний заклад прийме своїх перших малюків вже за 2-3 тижні.

Фотогалерея


Дата публікації: 12-11-2015
Переглядiв: 1299 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав