З 1 листопада для споживачів природного газу запрацював єдиний автоматизований контакт-центр

Новини » Події » З 1 листопада для споживачів природного газу запрацював єдиний автоматизований контакт-центр

З 1 листопада для споживачів природного газу запрацював єдиний автоматизований контакт-центрВідтепер споживачі природного газу мають можливість отримати широкий спектр інформаційних послуг, зателефонувавши за багатоканальними телефонами.

ПАТ "Сумигаз" розширює можливості отримання інформації і заощаджує час клієнтів.

Тепер користувачі природного газу сім днів на тиждень з 8.00 до 20.00 можуть отримувати кваліфіковані консультації за єдиними телефонними номерами. «Ми спираємось на засади партнерських взаємовідносин з клієнтами. Основне завдання контакт-центру - швидко надати необхідну для споживача інформацію та допомогти у вирішенні його проблеми, заощадивши час клієнта», - зазначив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Сумигаз» Едуард ОНИЩЕНКО.

За телефонами: (0542) 70-30-04, 76-73-04 або написавши листа на електронну адресу contact@sm.104.ua споживачі природного газу отримають консультації щодо цін на послуги газопостачання, з питань пільг, субсидій, про порядок оплати за надані послуги, переоформлення документів, дізнаються про стан свого особового рахунку, залишать заявку оператору на виклик майстра, контролера, у останні п’ять днів місяця повідомлять фактичні показання лічильника.

Встановлений сучасний програмно-апаратний комплекс дозволяє операторам центру працювати відразу з декількома вхідними дзвінками. Завдяки зручному алгоритму роботи, оператори отримують інформацію про клієнта та оперативно відповідають на його приватні питання.

Також найближчим часом планується відкриття на сайті 104.ua додаткового дистанційного сервісу для клієнтів - «Особистий кабінет». Він дозволить споживачам перевірити стан рахунку, внести показання лічильника, розрахуватися за газ та отримати консультації спеціалістів онлайн.

Довідка: дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.


Дата публікації: 4-11-2015
Переглядiв: 944 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав