У Курському мікрорайоні триває капітальний ремонт дороги. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події » У Курському мікрорайоні триває капітальний ремонт дороги. ДОДАНО ВІДЕО

У Курському мікрорайоні триває капітальний ремонт дороги. ДОДАНО ВІДЕОНове покриття укладають від кінця Курського ринку, повз дитячий садочок №22 «Джерельце», до 4 поліклініки Сумської міської клінічної лікарні №4.

Роботу ремонтників разом з мешканцями мікрорайону перевіряв міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

За його словами, міська влада поставила собі за мету відремонтувати під’їзні шляхи до дитячих садочків та лікарень. Нині ремонтники працюють у посиленому режимі, аби встигнути зробити якомога більше до настання холодів.

Міський голова запевняє, якщо погодні умови не дозволять завершити заплановане, виділені кошти перенесуть на наступний рік та обов’язково доведуть справу до кінця.

«Я традиційно перевіряю роботу ремонтників особисто. Знаходжу хвилинку після роботи чи в обідню перерву, адже важливий не лише контроль, але й думка сумчан. Так я з перших вуст більше дізнаюсь про їхні проблеми або чую пропозиції», – додає Олександр Лисенко.

Як повідомив директор КП «Шляхрембуд» Олександр ВЕГЕРА, також нині в обласному центрі тривають роботи з капітального ремонту покриття від ринку «Привокзальний» до ПАТ «Насосенергомаш». Ремонтники вже встановили бордюри і цього тижня розпочнуть укладати асфальт.

Крім того, у повному обсязі завершено будівництво дорожнього покриття проїжджої частини у пров. Баумана, на що спрямували близько 2,5 млн. грн. 


Дата публікації: 4-11-2015
Переглядiв: 723 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав