Сумчани занепокоєні відсутністю вакцини

Новини » Події » Сумчани занепокоєні відсутністю вакцини

Сумчани занепокоєні відсутністю вакциниПро щеплення маленьких сумчан проти вірусу поліомієліту та дорослих від сказу йшлося під час апаратної наради при міському голові 2 листопада.

Як повідомила заступник начальника відділу охорони здоров'я Наталія КІПЕНКО, нині вакцинація проти вірусу поліомієліту у обласному центрі проводиться завдяки гуманітарній допомозі з Канади.

Щодо інших хвороб щеплення за рахунок державного постачання малечі не проводяться.

Увагу на щеплення проти сказу звернув заступник міського голови Степан ПАК. За його словами у Сумах за поточний рік з поміж 715 постраждалих сумчан від укусів собак провакциновано більш ніж 50%.

Кожний, кого спіткала така біда, міг за власний рахунок пройти курс лікування, за який необхідно викласти кругленьку суму – 1500 грн., але нині й це неможливо, бо ж вакцина в аптеках міста відсутня. Пов’язано це з тим, що препарат на сьогоднішній день офіційно не зареєстрований.

Заслухавши інформацію, міський голова Олександр ЛИСЕНКО дав доручення звернутися з офіційним листом до Міністерства охорони здоров’я.

«Нас не цікавить, чому така ситуація склалася по всій країні. Ми повинні в першу чергу думати про сумчан, які чекають на вакцину. Тому, якщо у нас будуть на це законні підстави, ми будемо купувати вакцину за рахунок міського бюджету, адже коли мова йде про здоров’я громадян жодних зволікань бути не може», – переконаний Олександр Лисенко.


Дата публікації: 2-11-2015
Переглядiв: 414 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав