ЗАЯВА Сумського міського голови Олександра Лисенка

Новини » Міська влада » ЗАЯВА Сумського міського голови Олександра Лисенка

ЗАЯВА

Сумського міського голови Олександра Лисенка

щодо забезпечення правопорядку та проведення чесних виборів у місті Суми

Прошу цю заяву вважати й офіційним зверненням до правоохоронних органів міста Суми.

Як посадовець органу місцевого самоврядування Сумської міської ради, очільник обласного центру, обов’язком якого є гарантування умов дотримання законності та безпечного проживання громадян на території міста, звертаюсь до керівників міліції, прокуратури, служби безпеки з вимогою використати увесь наявний і необхідний ресурс для наведення правопорядку у Сумах напередодні виборів до місцевих рад.

Сумчани різного віку та політичних спрямувань, віросповідань та національностей обурені злочинними діями окремих осіб та криміногенних груп, які розхитують та дестабілізують обстановку в місті. Люди не хочуть бути заручниками політичних амбіцій тих, хто за будь-яку ціну рветься до влади, забуваючи про наслідки сьогоднішнього штучного розхитування та дестабілізації суспільно-політичної та економічної ситуації, до яких вдаються політичні сили, які мріють про повернення старої системи.

Громадські активісти, об’єднання учасників АТО, усі, кому небайдужа доля міста, вимагають результатів розслідувань у ланцюжку справ, що відбулись за останній час. У четвер, 22 жовтня, увечері біля під’їзду власного будинку було жорстоко побито учасника АТО, директора комунального підприємства Сумської міської ради, кандидата в депутати Сумської міської ради від «Батьківщини» Євгена Скоробагатського, чия діяльність пов’язана з реформуванням та наведенням порядку у фінансово-господарській діяльності підприємств ЖКГ. Днями соціальні мережі облетіло відео-фарс із затриманням діючого депутата та кандидата в депутати до СМР Семена Салатенка, до якого фактично не пред’явлено жодного звинувачення. Ситуація була розіграна з метою дискредитації перед виборами. Серед гучних справ – і напад на охорону Спасо-Преображенського собору на вулиці Соборній. Люди обурені раптовими відключеннями тепла у будинках шахраями, які проникають у підвальні приміщення і чинять беззаконня. Невідомими структурами здійснюється безпідставне відключення ліфтів. Усе це мешканці пов’язують з виборчою кампанією та протистоянням політичних сил. Сумчани обурені навалою чорного піару, агіток та інформаційних матеріалів, направлених в першу чергу на дискредитацію діючої міської влади. Влади, яка протягом своєї каденції за підтримки сумчан забезпечувала спокій та порядок на вулицях міста та у домівках, стримувала прояви нетерпимості та агресивності з боку опонентів.

Я, як міський голова, та моя команда тримаємо під контролем усі гарячі точки у міському господарстві, оперативно реагуємо на факти недбалого ставлення до роботи. Тому закликаємо правоохоронців також виконувати свої повноваження і свій конституційний обов’язок – забезпечити суворе дотримання законності, не допустити жодних спроб активізації кримінальних групувань, виведення з ладу галузей, що забезпечують життєдіяльність міста.

Наполягаю на спільному вирішенні гострих міських проблем, на консолідації зусиль усіх гілок влади, яку нам довірили люди.

У зв’язку з ситуацією в місті, що ускладнилася рядом останніх резонансних кримінальних справ, на вівторок, 27 жовтня, скликаю позачергове засідання виконкому, на якому буде заслухано звіт та інформацію про роботу Сумського міського відділу міліції УМВС України в Сумській області.


Дата публікації: 23-10-2015
Переглядiв: 798 | Коментарів: 1  


Рекомендуємо до перегляду:

Kadiz Kadiz Kadiz написав:

Це мій аватар

Дата публікації: 23 жовтня 2015 20:40
| | |

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав