Відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати Сумською міською організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Вибори » Кандидати у депутати Сумської міської ради

з/п
Прізвище, ім’я, по батькові кандидата у депутати Партійність Посада Місце роботи
(заняття)
1 Лантушенко
Дмитро Сергійович
Безпартійний Начальник Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації
2 Балєв
Валерій Євгенович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Директор Центр обслуговування клієнтів у м. Суми ПрАТ «Страхова компанія Альфа страхування»
3 Безпала
Тетяна Григорівна
Безпартійна Директор Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді
4 Борисов
Павло Валерійович
Безпартійний В. о. директора КУ СОР «Фонд підтримки підприємництва»
5 Волошина
Ольга Михайлівна
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Директор Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова
6 Гавричев
Олександр Семенович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Заступник директора з персоналу – начальник управління організації праці та заробітної плати Пат «Сумське НВО»
7 Галаєв
Расул Магомед-Шарипович
Безпартійний Директор ПС ОСС «Центральний ринок м. Суми»
8 Геренко
Олег Борисович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Заступник директора з навчально-виробничої роботи Державний навчальний заклад «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»
9 Гончаренко
Анатолій Володимирович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» В. о. ректора Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка
10 Городова
Ірина Олександрівна
Безпартійна Лікар-невролог КУ «Сумська обласна дитяча клінічна лікарня»
11 Гробова
Вікторія Павлівна
Безпартійна Заступник начальника, професор кафедри юридичних дисциплін Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ,
12 Демидова
Людмила Анатоліївна
Безпартійна Директор Сумський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – ошкільний навчальний заклад №42» м. Суми
13 Дзись
Владислав Миколайович
Безпартійний Директор ТОВ «Фрунзе-Сервіс»
14 Докторович
Галина Іванівна
Безпартійна Методист Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Сумській області
15 Злиденний
Тарас Володимирович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Головний лікар Комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласний наркологічний диспансер»
16 Змисля
Ігор Федорович
Безпартійний Завідуючий екстреним та амбулаторним ортопедо-травматологічним відділенням КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1»
17 Ісмаілов
Валерій Шапазович
Безпартійний Командир в/ч А1476 (польова пошта В1060), 27 Сумська реактивна артилерійська бригада
18 Калітай
Костянтин Миколайович
Безпартійний Директор ТОВ «Грін-КП»
19 Кознієнко
Сергій Сергійович
Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
20 Корж
Віталій Андрійович
Безпартійний Спортсмен-інструктор Штатна збірна команди України з легкої атлетики
21 Костюкова
Олена Вікторівна
Безпартійна Лікар ортопед-травматолог Сумська обласна дитяча клінічна лікарня
22 Ломака
Юрій Миколайович
Безпартійний Адвокат Індивідуальна адвокатська діяльність
23 Лупінов
Олександр Леонідович
Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
24 Макарюк
Олексій Васильович
Безпартійний Доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумський державний університет
25 Малюк
Оксана Володимирівна
Безпартійна Фізична особа – підприємець Фізична особа - підприємець Малюк О. В.
26 Мельник
Віталій Анатолійович
Безпартійний Директор Державний професійно-технічний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти»
27 Назаренко
Олексій Григорович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Заступник голови Фермерське господарство «Ніка-МС»
28 Наталуха
Дмитро Олександрович
Безпартійний Директор ТОВ НВП «Екостандарт»
29 Охріменко
Євген Юрійович
Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
30 Пакуленко
Інна Миколаївна
Безпартійна Вихователь-методист Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №27 «Світанок»
31 Панасюра
Олександр Іванович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Начальник адміністративного відділу ПАТ «Сумське НВО»
32 Покутня
Надія Григорівна
Безпартійна Заступник директора з капітального будівництва та ремонтів – начальник цеху теплових мереж та котелень ТОВ «Сумитеплоенерго»
33 Походня
Євген Іванович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Інженер ПАТ «Сумське НВО»
34 Роговенко Олег Володимирович член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» доцент кафедри адміністративного та інформаційного права Сумський національний аграрний університет
35 Рябенков Олексій Віталійович Безпартійний Директор з матеріально-технічного та інформаційного ПАТ «Сумське НВО»
36 Ставничий
Володимир Дмитрович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Хірург КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди»
37 Степченко
В’ячеслав Григорович
Безпартійний Директор ТОВ «СЕРВІС ГРУПП»
38 Сухоставець
Андрій Іванович
член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» доцент кафедри економіки Сумський національний аграрний університет
39 Сущенко
Олена Миколаївна
Безпартійна Директор КУ Сумської обласної ради «Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»
40 Тимчук
Олександр Олександрович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Директор ПФ «Тімвел»
41

Хандурін

Дмитро Вікторович

Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
42 Шевчук
Дмитро Петрович
Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Головний інженер КП «Сумижилккомсервіс» СМР
43 Юр’єва
Людмила В’ячеславівна
Безпартійна Директор КУ Сумський спеціальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад №37» «Зірочка» СМР

 


Дата публікації: 2-10-2015




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав