Сумчани вносять свої пропозиції щодо перейменування вулиць обласного центру

Новини » Події » Сумчани вносять свої пропозиції щодо перейменування вулиць обласного центру

Сумчани вносять свої пропозиції щодо перейменування вулиць обласного центруНа минулому тижні відбулося засідання робочої групи, під час якого розглянули звернення від громадськості та пропозицій щодо перейменування у Зарічному районі міста Суми та внесення поправок у Ковпаківському районі.

Робочу групу з виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» очолила секретар Сумської міської ради Тетяна ГОНЧАРЕНКО. В ході засідання в. о. директора департаменту містобудування та земельних відносин Ольга БОНДАРЕНКО оголосила звернення від мешканців міста щодо необхідності перейменування проспекту ім. Михайла Лушпи та недоцільності перейменування вулиці 40 років Жовтня. Вислухавши пропозиції, робоча група залишила їх без задоволення.

Потому звернення від настоятеля римсько-католицької громади міста Суми з проханням перейменувати вулицю 20 років Перемоги на вулицю Йоана Павла ІІ оголосив начальник відділу комунікацій з громадськістю та аналітичного забезпечення управління комунікацій, інформаційного забезпечення та зовнішнього партнерства Департаменту комунікацій та інформаційної політики Максим ГАЛИЦЬКИЙ. На це прохання члени робочої групи пристали та вирішили внести цю пропозицію.

Далі перейшли до узгодження пропозицій щодо перейменування у Зарічному районі міста Суми та внесення поправок у Ковпаківському районі. З цього приводу Тетяна Гончаренко зачитала перелік вулиць міста, які підлягають перейменуванню та існуючі пропозиції щодо нових назв вулиць. Аргументуючи кожну з позицій, члени робочої групи обрали найбільш узгоджені з них.

У ході діяльності робочої групи було опрацьовано та узгоджено до перейменування наступний перелік вулиць.

Перелік вулиць.docx [23.26 Kb] (cкачувань: 1646) або переглянути не завантажуючи


Дата публікації: 17-09-2015
Переглядiв: 946 | Коментарів: 2  


Рекомендуємо до перегляду:

Лазарєва Наталія Борисівна написав:

Це мій аватар
Цікаво, які саме сумчани вносили пропозиції щодо перейменування вулиць?


Дата публікації: 24 лютого 2016 20:56
| | |

Моша Андрій написав:

Це мій аватар

Дата публікації: 25 лютого 2016 10:10
| | |

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав