Суми та Целлє підтвердили партнерство. ВІДЕО

Новини » Події » Суми та Целлє підтвердили партнерство. ВІДЕО

Суми та Целлє підтвердили партнерство. ВІДЕО5 вересня була підписана оновлена Угода про партнерську співпрацю між містами Суми та німецьким містом Целлє.

Свої підписи під документом поставили міський голова Олександр ЛИСЕНКО та обербургомістр Целлє Дірк-Ульріх МЕНДЕ.

«Підписання Угоди це один із кращих подарунків на 360-річчя нашого міста та з нагоди 25-річчя побратимських відносин між нашими містами. Ми зацікавленні у партнерстві і продовжуватимемо сприяти обміну досвідом з містом-побратимом», – підкреслив очільник обласного центру.

Дірк-Ульріх МЕНДЕ запевнив, що Целлє і надалі готове підтримувати партнерські стосунки та зацікавлене у поглибленні співпраці.

«Нашим візитом ми ще раз хотіли засвідчити, що наше місто, як і вся Німеччина, на вашому боці, адже Україна нині переживає складні часи пов’язані з воєнними діями на Сході України. Дуже важливо зміцнювати дружбу, аби всі переконалися, що люди підтримують один одного», – сказав він та запросив делегацію із Сум на святкування 725-річчя м. Целлє, яке відзначатимуть у 2017 році.

Секретар Сумської міської ради Тетяна ГОНЧАРЕНКО звернула особливу увагу на співпрацю між депутатами обох міст та заручилася підтримкою депутатів міської ради м. Целлє Ханнероле ФУДЕУС та Інги МАРКС.

За словами директора Департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніни КОХАН, Суми входять до п’ятірки кращих областей України за індексом публічності, тому залишаються відкритими для подальшої ґрунтовної співпраці.

Згідно з угодою, обидві сторони домовилися обмінюватися досвідом у галузі місцевого самоврядування, сприяти співпраці у галузі культури та спорту, туризму, освіти і науки, розвитку підприємництва, налагодженню та розвиткові бізнесових контактів, а співробітництво відбуватиметься за принципом взаємності.

Нагадаємо, співпраця між містами Суми та Целлє розпочалася ще за часів Радянського Союзу у 1989 році після підписання Протоколу намірів про співдружність. У 1990 році було підписано Угоду про співдружність міст Суми та Целлє. Основними напрямками стосунків стала співпраця в культурній, освітній та медичній галузях. Відповідно до підписаної угоди між виконавчим комітетом Сумської міської ради та адміністрацією м. Целлє на базі центру «Східна Європа» землі Нижня Саксонія в період з 2007-2011 роки діяло представництво м. Суми у м. Целлє. Протягом років співпраці, з метою обміну досвідом, офіційні делегації по черзі приймали обидві сторони. За результатами одного з останніх візитів сумчан до міста-побратима у 2013 році, надійшла гуманітарна допомога з медичним обладнанням для лікарень обласного центру.

Суми та Целлє підтвердили партнерство. ВІДЕОСуми та Целлє підтвердили партнерство. ВІДЕОСуми та Целлє підтвердили партнерство. ВІДЕОСуми та Целлє підтвердили партнерство. ВІДЕО


Дата публікації: 7-09-2015
Переглядiв: 795 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав