На порядку денному – два сумські фонтани та підземний перехід

Новини » Події » На порядку денному – два сумські фонтани та підземний перехід

На порядку денному – два сумські фонтани та підземний перехідУ Сумах продовжують вирішувати подальшу долю підземного переходу по вул. Героїв Сталінграду, фонтанів «Європейський» та фонтану на нижній терасі Покровського скверу.

Саме про це говорили під час апаратної наради при міському голові 25 серпня.

Мова йшла про виготовлення та фінансування проектно-кошторисної документації на дані об’єкти.

З приводу фонтану «Європейський» питання майже вирішене. Про це повідомив директор Департаменту інфраструктури Григорій ЯРЕМЕНКО. Залишилося лиш прийняти фонтан на баланс Департаменту і лише потім можна буде проводити ремонт та замовляти технічну документацію.

Що стосується підземного переходу по вул. Героїв Сталінграду, то акти про його прийняття-передачу з визначенням вартості та технічний паспорт вже передані до Департаменту інфраструктури, який і буде балансоутримувачем. Таку інформацію надав начальник управління майна комунальної власності Василь ЩЕРБАК. Також він доповів, що очолюване ним управління замовило виготовлення технічного паспорту з визначення вартості робіт по фонтану «Європейський», а потім за процедурою його передадуть на баланс Департаменту інфраструктури.

За словами Григорія Яременка, у Департаменті інфраструктури нині працюють над договором щодо подачі електроенергії від ПАТ «Сумиобленерго» для роботи фонтану на нижній терасі Покровського скверу.

Міський голова Олександр Лисенко наголосив посадовцям, аби ті не затягували вирішення технічних питань.


Дата публікації: 25-08-2015
Переглядiв: 624 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав