Олександр Лисенко: Ремонт дорожнього покриття у мікрорайонах міста – у розпалі

Новини » Події » Олександр Лисенко: Ремонт дорожнього покриття у мікрорайонах міста – у розпалі

Олександр Лисенко: Ремонт дорожнього покриття у мікрорайонах міста – у розпаліНа цьому наголосив міський голова під час «прямого ефіру» на одному з місцевих телеканалів.

За його словами, у Сумах вже завершено капітальний ремонт другої черги покриття по вул. Засумській та вул. Ударників, а також будівництво дороги по вул. Миру.

Нині укладають нове покриття по вул. Охтирська (від вул. Богуна до вул. Августовської). Також триває поточний ремонт на вул. Металургів та в районі Хіммістечка.

Крім того, проведено тендери на капітальний ремонт пров. Баумана, вул. Праці та вул. Нахімова. Найближчим часом тендерну процедуру завершать та створять графік капітального ремонту.

Як повідомив міський голова, 8 липня депутати Сумської міської ради на поточний ремонт автошляхів міста з міського бюджету виділили ще 2 млн грн. Серед першочергових об’єктів – капітальний ремонт вул. Нижньосироватська та прилеглих шляхів.

«Ми додержуємося графіку виконання робіт, і, якщо дозволять погодні умови, маємо великі плани для розбудови мікрорайонів міста. Це стосується не лише дорожнього покриття, а й комплексної розбудови дворів, ремонту дахів сумських будинків», – зазначив Олександр Лисенко.


Дата публікації: 15-07-2015
Переглядiв: 627 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав