Ремонт доріг переміщується з центру в мікрорайони Сум. ВІДЕО

Новини » Міське господарство » Ремонт доріг переміщується з центру в мікрорайони Сум. ВІДЕО

Ремонт доріг переміщується з центру в мікрорайони Сум. ВІДЕО

В обласному центрі закінчується капітальний ремонт дороги по вул. Миру.

Хід робіт з укладання нового покриття 3 липня проінспектував міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

«Минулоріч ми приділяли увагу будівництву доріг на вул. Лінійній та Баумана. Цьогоріч, вперше за багато років, ми звернули увагу на район Хіммістечка, де майже тридцять років нічого не робилося», – підкреслив міський голова.

За словами Олександра Лисенка, серед пріоритетів міської влади – розбудова околиць міста, тому з програмою «Євродвір» та капітальним будівництвом вщент зношених доріг будуть заходити у кожен мікрорайон Сум.

Отже, ремонтні роботи «мігрують» з центральної частини міста до більш віддалених житлових масивів.Ремонт доріг переміщується з центру в мікрорайони Сум. ВІДЕО

Як повідомив начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій ШИЛОВ, на капітальний ремонт вул. Миру було виділено близько 600 тис. грн. Роботи розпочалися ще тиждень тому, нині закінчують прокладати верхній шар асфальту. Після капітального ремонту новенькому покриттю необхідно пролежати ще 10 діб, тільки тоді воно буде готове до експлуатації.

Матеріал для нового дорожнього покриття виробляють у Сумах на асфальтному заводі, а підрядчиком є КП «Шляхрембуд».

Як говорить Віталій Шилов, з початку наступного тижня планують розпочати роботи з облаштування дороги по вул. Охтирській. Крім того, надійшла пропозиція, яку винесуть на розгляд планово-бюджетної комісії, щодо виділення 500 тис. грн. на розробку проектно-кошторисної документації для ремонту доріг по всьому Хіммістечку.


Дата публікації: 3-07-2015
Переглядiв: 1084 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав