Ухилитися від сплати за землю не вдасться

Новини » Події » Ухилитися від сплати за землю не вдасться

Ухилитися від сплати за землю не вдастьсяДепартамент містобудування та земельних відносин щомісяця звітуватиме про результати своєї роботи з боржниками зі сплати земельного податку та по договорах оренди.

Відповідний наказ надав безпосередньо управлінню земельних ресурсів під час щопонеділкової апаратної наради в. о. міського голови Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ, Нині в обласному центрі, доповів начальник управління земельних ресурсів Олександр КРАСУЛЯ, позовною роботою охоплені всі 100 % боржників. Зокрема, на початку квітня управління ініціювало подання позовної заяви до суду щодо стягнення земельного податку з ТОВ «АвтоТрейдСуми».

Дане підприємство на першому ж судовому засіданні надало минулорічні квитанції по сплаті всіх рахунків. Проте, за даними податкової інспекції, борги у відповідача залишаються. Така ж невтішна ситуація склалася і з фондом молодіжного житлового кредитування. Щоб розібратися до кінця зі всіма боржниками, на початку липня заплановано зустріч із податковою інспекцією.

Про свою роботу з боржниками по платі за землю, управління земельних ресурсів Департаменту містобудування та земельних відносин звітуватиме керівництву міста щомісяця.

 

***********************************

Увага! У переліку боржників помилково вказано назву ТОВ «АвтоТрейдСуми». Начальник управління земельних ресурсів Департаменту містобудування та земельних відносин Олександр КРАСУЛЯ приносить і свої вибачення.


Дата публікації: 22-06-2015
Переглядiв: 433 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав