Суми провели в останню путь Анатолія Бондаренка

Новини » Події » Суми провели в останню путь Анатолія Бондаренка

Суми провели в останню путь Анатолія Бондаренка

28 травня у Сумах поховали колишнього голову виконкому Сумської міської Ради народних депутатів Анатолія Бондаренка.

Попрощатись із колишнім керманичем обласного центру до театру ім. Щепкіна прийшло до 200 містян, нинішній очільник Сум Олександр ЛИСЕНКО, його заступники, Почесні громадяни міста.

«Пам’ять про основоположника нашого міста, навічно житиме у пам’яті сумчан. Він створював місто для людей, а його дописи про той час ми увіковічнили в одноіменній книзі. Розділяємо біль від непоправної втрати разом із родиною Почесного громадянина Сум», – сказав Олександр Лисенко.

Після громадянської панахиди труну з тілом Анатолія Бондаренка доставили до Центрального кладовища, де видатного сумчанина поховали на Алеї Почесних громадян. Нагадаємо, Анатолій Бондаренко помер 25 травня на 82-му році життя. Із серпня 1966 року він працював заступником голови виконкому Сумської міської Ради народних депутатів. З червня 1968 по вересень 1978 – головою виконкому Сумської міської Ради народних депутатів. За його участі безпосередньої участі в місті з’являлись унікальні житлові мікрорайони, заклади освіти, медицини та культури.

У 2007 році колишньому керманичу обласного центру присвоїли звання «Почесний громадянин м. Суми».

Суми провели в останню путь Анатолія БондаренкаСуми провели в останню путь Анатолія БондаренкаСуми провели в останню путь Анатолія БондаренкаСуми провели в останню путь Анатолія БондаренкаСуми провели в останню путь Анатолія Бондаренка

Суми провели в останню путь Анатолія БондаренкаСуми провели в останню путь Анатолія БондаренкаСуми провели в останню путь Анатолія Бондаренка


Дата публікації: 28-05-2015
Переглядiв: 947 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав