Олександр Лисенко: Буду боротися з політичними замовленнями проти моєї команди. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події » Олександр Лисенко: Буду боротися з політичними замовленнями проти моєї команди. ДОДАНО ВІДЕО

Олександр Лисенко: Буду боротися з політичними замовленнями проти моєї команди. ДОДАНО ВІДЕОТаку позицію висловив міський голова 26 травня під час прес-конференції щодо судового розгляду у справі його першого заступника Володимира ВОЙТЕНКА.

На його думку судові справи та тиск, якого зазнає вся команда міського голови, родина та друзі – не що інше, як реакція на боротьбу з корупцією та застарілою владною системою, що процвітала всі ці роки.

Основними причинами тиску, якому піддається вся діюча влада, Олександр Лисенко вбачає у своїй політиці боротьби з корупцією та наближення місцевих виборів.

«Ми почали вести активну боротьбу з хабарництвом та монополією на ринку обслуговування будинків і вивозу сміття. Сміттєвий бізнес у Сумах, як і в будь-якому іншому місті, пов’язаний з мільйонними прибутками. Володимир Войтенко провів конкурс на вивезення ТПВ прозоро, хоч були спроби завести на цей ринок фірму без технічного ресурсу та вартістю послуг у 10 грн. Ми цього не допустимо», – зазначив очільник обласного центру.

За його словами, тіньові грошові потоки, пов’язані з діяльністю КП «Сумижитло», з якими боролися з першого дня роботи, також стали каменем спотикання у справі першого заступника міського голови. За результатами перевірки цього підприємства, його потрібно закривати, але стримували процес значні боргові зобов’язання «Сумижитла». Володимиру Войтенко було доручено поставити крапку у цій справі і покласти край знущанням над сумчанами. Це не сподобалося багатьом впливовим особам, пов’язаним з діяльністю КП «Сумижитло».

«Вивели на чисту воду ДП «Паркінг», що дало змогу збільшити надходження до міського бюджету. Звісно, це не подобається окремим людям, які за кошт громади прагнуть задовольнити свої приватні інтереси. Але ми готові міцно стояти за права наших сумчан», – додав міський голова.

Зокрема, під час прес-конференції Олександр Лисенко навів найяскравіші приклади викривання корупційних схем. Мова йшлася про ДП «Паркінг». Прибуток підприємства складав 170 тис. грн. на місяць, після втручання міського голови доходи збільшилися до 320 тис. грн.

Начальник правового управління Олег ЧАЙЧЕНКО розказав про правові аспекти резонансних проваджень проти співробітників Сумської міської ради. Він звернув увагу на те, що незрозумілим чином звільнені посадовці змінюють міське місце прописки на районне, що автоматично переводить розгляд справ до Сумського районного суду, де вочевидь лобіюються їх інтереси.

Крім того, залишається незрозумілою позиція правоохоронних органів.

«Наші звернення з конкретними аргументами та доказовою базою чомусь ігноруються та затягуються на роки. Натомість, буквально за 3-4 дні з’являються незрозумілі кримінальні провадження стосовно команди міського голови», – зазначив Олег Чайченко.

Начальник правового управління вважає безпідставними відкриті провадження на першого заступника міського голови Володимира Войтенка.

«Ми готові і надалі відстоювати свою позицію та продовжувати боротьбу з таким ганебним явищем, як корупція. Закликаю своїх опонентів до порозуміння і роботи в правовому полі. Кожен має відповісти за свої вчинки, тому мовчати я не збираюсь», – підсумував Олександр Лисенко.


Дата публікації: 26-05-2015
Переглядiв: 736 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав