Сумські освітяни прозвітували про витрачання коштів добродійників

Новини » Події » Сумські освітяни прозвітували про витрачання коштів добродійників

Сумські освітяни прозвітували про витрачання коштів добродійників

За чотири перші місяці року школи та дитячі садки міста отримали від фізичних та юридичних осіб благодійної допомоги на понад 5 мільйонів гривень.

Про це Муніципальному інформаційному порталу повідомили в управлінні освіти і науки.

Упродовж січня-квітня на рахунки навчально-виховних закладів обласного центру в органах Державної казначейської служби у м. Суми надійшло від фізичних та юридичних осіб благодійної допомоги на суму 5,2 млн грн.

Школи отримали 3,1 млн грн., дитячі садки – 1,7 млн грн., інші заклади освіти – 375,5 тис. грн.

Основна стаття витрат – придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю. Школи спрямували на це 1,6 млн грн., дитсадки – 1,3 млн грн, інші заклади – 309 тис. грн. На продукти харчування загальноосвітні навчальні заклади витратили 8,6 тис. грн., дошкільні – 0,8 тис. грн.

Оплата послуг (окрім комунальних) по школах склала 963,5 тис. грн., по садках – 300,7 тис. грн., інших закладах – 12,3 тис. грн.

Витрати на придбання обладнання і предметів довгострокового користування склали відповідно 527,1 тис. грн., 105,5 тис. грн., 54,3 тис. грн.

Інформація по кожному навчальному закладу подана на його сайті.

Нагадаємо, прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 р. №1222 (із змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування».


Дата публікації: 26-05-2015
Переглядiв: 375 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав