Пішов з життя Почесний громадянин Сум

Новини » Події » Пішов з життя Почесний громадянин Сум

Пішов з життя Почесний громадянин Сум25 травня обірвалося життя Анатолія БОНДАРЕНКА.

Почесний сумчанин пішов у вічність на 82-му році життя.

Сумчани втратили людину з великої букви, одного з «батьків» обласного центру. Адже Анатолій Бондаренко зробив величезний внесок у розбудову Сум. За його участі протягом 1970-1990рр. створювалося місто із унікальними житловими мікрорайонами, закладами освіти, медицини та культури.

Дописи Анатолія Бондаренка саме про ці роки становлення обласного центру увійшли до книги «Ми створювали місто для людей».

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко з серпня 1966 працював заступником голови виконкому Сумської міської Ради народних депутатів. З червня 1968 по вересень 1978 – голова виконкому Сумської міської Ради народних депутатів. Двічі нагороджений орденом «Трудового Червоного Прапору» і медаллю «За трудову доблесть». Рішенням Сумської міської ради у 2007 році за значний внесок у розбудову міста Анатолію Бондаренку присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми».

Сумська міська рада, виконавчий комітет та міський голова Олександр ЛИСЕНКО висловлює співчуття рідним та близьким Анатолія Бондаренка. Пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

 

Анатолія Бондаренка поховають на Центральному кладовищі на Алеї почесних громадян. Про день та дату прощання сумчанам повідомлять додатково.


Дата публікації: 25-05-2015
Переглядiв: 812 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав