Почесний громадянин Сум святкує День народження. ДОДАНО ВІДЕО

Новини » Події » Почесний громадянин Сум святкує День народження. ДОДАНО ВІДЕО

Почесний громадянин Сум святкує День народження. ДОДАНО ВІДЕО8 травня Анатолію БОНДАРЕНКУ виповнився вісімдесят один рік.

З нагоди цього свята іменинника вітали міський голова Олександр ЛИСЕНКО та заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ.

На адресу іменинника лунали щирі слова, після чого очільник обласного центру вручив Анатолію Бондаренку квіти та пам’ятний подарунок – комплект книг «Ми створювали місто для людей».

Такий дарунок є символічним для Почесного сумчанина, адже він має безпосереднє відношення до людей, про яких йдеться в книзі. Зокрема, мова йде про покоління сумчан, які за два десятиріччя (1970-1990рр.) перетворили колись повітове містечко у сучасний обласний центр. Саме про ці роки й робив дописи Анатолій Бондаренко, який теж брав участь у розбудові міста Суми. Вони також увійшли до книги.

Йдеться в них про те, як зусиллями міської влади та сумчан, колись маловідоме загалу місто перетворилося на сучасний обласний центр із унікальними житловими мікрорайонами, закладами освіти, медицини, культури тощо.

Міський голова Олександр Лисенко вітаючи іменинника, сказав: «Кожен сумчанин, який перегортатиме сторінки цієї книги, зможе доторкнутися до минувшини своєї малої Батьківщини. У ній історія міста Суми написана через призму особистостей, які в різні часи визначали долю обласного центру. Одна із цих великих особистостей – Ви».

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко з серпня 1966 працював заступником голови виконкому Сумської міської Ради народних депутатів. З червня 1968 по вересень 1978 – голова виконкому Сумської міської Ради народних депутатів. Двічі нагороджений орденом «Трудового Червоного Прапору» і медаллю «За трудову доблесть». Рішенням Сумської міської ради у 2007 році за значний внесок у розбудову міста Анатолію Бондаренку присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми».


Дата публікації: 8-05-2015
Переглядiв: 631 | Коментарів: 0  


Рекомендуємо до перегляду:

Інформаційне повідомлення

Не зареєстровані не можуть залишати коментарі. Зареєструйтесь


Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав